KONST / Litografier / Färglitografi 12872125
nr 1287 2125
Jussi Taipaleenmäki
(f. 1948), Sverige
Färglitografi, Signerad, numrerad 194/260. Motivet: 33x46 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 11 november 2019
kl 18:58:07
11/11 17:35:43
Jussi Taipaleenmäki
Läs mer om Jussi Taipaleenmäki